Pro fanoušky Twilight TADY
Vyhodnocení 4.kola VGS ZDE
Zadání do 5.kola VGS ZDE

Nový měsíc

13. února 2009 v 10:30 | Léňa a Jája |  Nový měsíc-Info
Motto

Když nemůžete být s tím koho milujete, zůstanete s tím, kdo miluje Vás?


Popis filmu

Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward. Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Voltariovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit…

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nevíš kdy jde do kina pokračování "Nový měsíc"?

Nevím, ale taky mě to zajímá 36% (45)
Vím a napíšu Vám to do komantářů(prosím) 18.4% (23)
Vím ale nepovím 45.6% (57)

Komentáře

1 terezz terezz | 5. března 2009 v 23:52 | Reagovat

hej prostě nejvíc styl seriál ...takej by mělo bejt víc dílů....než sem viděla stmívání tak sem si myslela že nej seriál je moonlight...ale tedka váhám a myslím si že tohleto je jeste lepčí....rpostě bomba toto!!!!a doufám že jich bude jeste jeste víííc..zatím papík ..:c))

2 Zdenice Zdenice | E-mail | 19. března 2009 v 1:04 | Reagovat

Předem chválím na tento blog. Je naprosto luxusní. takže děkuji za něj.

A k filmu nový měsíc: četla jsem knížku a tolik jsem u toho brečela až to nebylo možný, tak jsem zvědavá jak dopadnu při shlédnutí filmu.

3 TeRiNk@ TeRiNk@ | 13. dubna 2009 v 14:59 | Reagovat

já sem to tky četla , ale nerozbrečela jsem se no nic :)..u filmu to tk ale určo bude

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama